Myjnie bezdotykowe
myjnia bezdotykowa, self service car wash, sb-waschanlage, mazgātava, bezkontaktni myćka,
myjnia bezdotykowa, self service car wash, sb-waschanlage, mazgātava, bezkontaktni myćka,
16507
page-template-default,page,page-id-16507,page-parent,bridge-core-2.7.5,qode-quick-links-1.0,,qode-page-loading-effect-enabled,vss_responsive_adv,vss_width_1000,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-26.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Myjnie bezdotykowe

Myjnia_V-PRO_Samko_2

Myjnie bezdotykowe

Nasza oferta skierowana jest zarówno do producentów techniki myjącej jak też do inwestorów końcowych.

Doświadczenie

Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy z firmą EHRLE od montażu myjni bezdotykowych na południu Polski. (Jedna z pierwszych realizacji  w tym zakresie to Myślenice wrzesień 2008r). Wraz z rozwojem rynku myjni samoobsługowych przybywało nam realizacji. Rozwijaliśmy również standardy wizualizacji. Staraliśmy się wybiegać w przyszłość i oferować produkty ponad obowiązującą konwencję i przyjęte standardy.

Nasza oferta

Posiadamy własne wzory zabudów myjni z w konfiguracjach od najprostszych wersji, aż do złożonych, zaspokajających gusta najbardziej wymagających klientów. Oferta składa się z konstrukcji CLASIC, PREMIUM, E-POWER, SKY LINE, FUTURO, V PRO .

Każda z tych wersji występuje w układzie modułowym od 1 do 6 i więcej stanowisk mycia. Wszystkie mogą być dostosowane pod względem kolorystycznym, treści na attyce, układu graficznego do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta.

Jeśli jednak nie znalazłeś w naszej ofercie wzoru który Ci się podoba, chętnie podejmiemy się opracowania wizualizacji i wyceny.

Call Now ButtonPorozmawiajmy