Myjnie bezdotykowe
Oferta budowy myjni bezdotykowych skierowana do dostawców techniki mycia i inwestorów indywidualnych. Projektujemy produkujemy i montujemy różne typy myjni. Dbamy o najwyższą jakość naszych myjni bezdotykowych. Prezentujemy technologie i komponenty niezbędne do budowy myjni bezdotykowych w tym wiaty, zadaszenia i otoki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
myjnia bezdotykowa, self service car wash, sb-waschanlage, mazgātava, bezkontaktni myćka,
16507
page-template-default,page,page-id-16507,page-parent,bridge-core-2.8.8,qode-quick-links-1.0,,qode-page-loading-effect-enabled,vss_responsive_adv,vss_width_1000,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-27.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Myjnie bezdotykowe

Myjnia_V-PRO_Samko_2

Myjnie bezdotykowe

Myjnie bezdotykowe to znaczący element naszej działalności. Produkujemy i montujemy wiaty oraz branding do wszelkiego rodzaju myjni bezdotykowych. Nasze podejście do tematu budowy myjni to połączenie doświadczenia, sprawdzonych rozwiązań, ale także otwartego spojrzenia i ciągłych innowacji.  Wierzymy że dobrze zaprojektowana i wyprodukowana myjnia bezdotykowa zapewni sukces inwestorowi. Nasza oferta w zakresie budowy myjni skierowana jest zarówno do producentów techniki myjącej jak też do inwestorów końcowych.

Jeżeli potrzebujesz zbudować myjnię bezdotykową która będzie profesjonalnie i estetycznie wykonana, wytrzyma zmienne warunki atmosferyczne, w dzień i nocy będzie dobrze widoczna i jej design się szybko nie zestarzeje to świetnie trafiłeś.

Doświadczenie

Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy z firmą EHRLE od montażu myjni bezdotykowych na południu Polski. (Jedna z pierwszych realizacji  w tym zakresie to Myślenice wrzesień 2008r). Wraz z rozwojem rynku myjni samoobsługowych przybywało nam realizacji. Wiele z nich można zobaczyć w portfolio na naszej stronie. Rozwijaliśmy również standardy wizualizacji. Staraliśmy się wybiegać w przyszłość i oferować produkty ponad obowiązującą konwencję i przyjęte standardy.

Nasza oferta

Posiadamy własne wzory zabudów myjni z w konfiguracjach od najprostszych wersji, aż do złożonych, zaspokajających gusta najbardziej wymagających klientów. Oferta składa się z konstrukcji CLASIC, PREMIUM, E-POWER, SKY LINE, FUTURO, V PRO oraz naszej nowości Multi BOX.

Każda z tych wersji występuje w układzie modułowym od 1 do 6 i więcej stanowisk mycia. Wszystkie mogą być dostosowane pod względem kolorystycznym, treści na attyce, układu graficznego do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta.

Jeśli jednak nie znalazłeś w naszej ofercie wzoru który Ci się podoba, chętnie podejmiemy się opracowania wizualizacji i wyceny.

Budujemy myjnie

Produkujemy i stawiamy myjnie bezdotykowe także we współpracy z producentami techniki mycia. Działamy z głównymi dostawcami na naszym rynku. Możemy użyć standardowej konstrukcji dla danego producenta jak również we współpracy stworzyć indywidualny projekt, specjalnie pod klienta końcowego.

Poniżej przestawiamy przykładowe realizacje.

Call Now ButtonPorozmawiajmy