fbpx
Myjnia_V-PRO_Samko_2

Myjnie bezdotykowe

Oferujemy budowę myjni bezdotykowych. Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe wiaty oraz elementy reklamowe myjni takie jak otoki, attyki, zabudowy słupów, banery na stanowiska mycia itp. Produkowane przez nas myjnie to połączenie doświadczenia, sprawdzonych rozwiązań, ale także otwartego spojrzenia i ciągłych innowacji.  Nasza oferta w zakresie budowy myjni jest kompleksowa i zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Wierzymy że dobrze zaprojektowana i wykonana myjnia bezdotykowa zapewni sukces inwestorowi. Nasza oferta w zakresie budowy myjni skierowana jest zarówno do producentów techniki myjącej jak też do inwestorów końcowych.

Jeżeli zastanawiasz się nad inwestycją w myjnię bezdotykową, która będzie profesjonalnie i estetycznie wykonana to świetnie trafiłeś. Nasze myjnie charakteryzują się wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne, doskonałą widocznością w dzień i nocy, oraz designem który się szybko nie zestarzeje.

Doświadczenie

Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy z firmą EHRLE od montażu myjni bezdotykowych na południu Polski. (Jedna z pierwszych realizacji  to myjnia w Myślenicach zbudowana we wrześniu 2008r). Wraz z rozwojem rynku myjni samoobsługowych, nasza firma realizowała coraz więcej projektów budowy myjni. Wiele z nich można zobaczyć w portfolio na naszej stronie. Rozwijaliśmy również standardy wizualizacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować dokładny wygląd myjni bezdotykowej, ułatwiając podjęcie właściwych decyzji inwestycyjnych. Staramy się wybiegać w przyszłość i oferować produkty ponad obowiązującą konwencję i przyjęte standardy.

Myjnie bezdotykowe – wiaty

Wiaty myjni z w różnej konfiguracji: CLASIC, PREMIUM, E-POWER, SKY LINE, FUTURO, V PRO oraz naszej nowości Multi BOX.

Każda z tych wersji występuje w układzie modułowym od 1 do 6 i więcej stanowisk mycia. Wszystkie mogą być dostosowane pod względem kolorystycznym, treści na attyce, układu graficznego do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta.

Jeśli jednak nie znalazłeś w naszej ofercie wzoru który Ci się podoba, chętnie podejmiemy się opracowania wizualizacji i wyceny.

Jak budujemy wiaty myjni?

Produkujemy i stawiamy wiaty/ zadaszenia myjni bezdotykowych dla indywidualnych inwestorów jak i we współpracy z producentami techniki mycia. Działamy z głównymi dostawcami na naszym rynku. Możemy użyć standardowej konstrukcji oraz wyglądu dla danego producenta jak również we współpracy stworzyć indywidualny projekt, specjalnie pod klienta końcowego. Dlatego nawet jak już wybrałeś dostawcę techniki mycia, nasza firma może spersonalizować wygląd myjni i dostosować go do Twoich potrzeb.

Poniżej przestawiamy przykładowe realizacje.

Porozmawiamy?