fbpx

Balustrady balkonowe

Produkujemy i montujemy balustrady stalowe oraz aluminiowe. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora budownictwa wielorodzinnego. Balustrady to niezbędne elementy takich budynków i najczęściej ich wygląd jest określany w projekcie całości inwestycji. Mamy możliwość wyprodukować balustrady na podstawie podesłanych projektów, ale także zaproponować nasze sprawdzone wzory i rozwiązania.

Produkcja balustrad

Wykonując nasze balustrady przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa ich użytkowania. Spełniają one wszelkie normy określone w obowiązujących przepisach. Zapewniamy wyjątkowa estetyka i powtarzalność naszych produktów poprzez wykorzystanie robota spawalniczego do łączenia poszczególnych  elementów. Następnie balustrady stalowe są poddawane ocynkowi ogniowemu, w celu zabezpieczenia przed korozją. Ten etap procesu produkcyjnego gwarantuje długotrwałe bezproblemowe użytkowanie. Następny krok to nadanie ostatecznego wyglądu przez malowanie proszkowe. Do wyboru dostępne są kolory z palety RAL oraz różne sposoby wykończenia, od gładkich połysków lub matowych odcieni po chropowate np. imitujące stare złoto. Bogaty wybór farb proszkowych umożliwia dobranie odpowiedniego koloru do elewacji budynku. Tak powstały gotowy produkt gotowy jest do montażu.

Montaż balustrad

Posiadamy ekipy montażowe doświadczone i przeszkolone w montażach na wysokościach. Prace montażowe balustrad wykonujemy szybko z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. W zależności od warunków na miejscu inwestycji, montaż może odbywać się z kondygnacji budynku lub z zewnątrz z podnośnika koszowego.

Porozmawiamy?