fbpx

Litery ledowe 3D

Jeżeli poszukują Państwo ciekawego,  a przede wszystkim wyrazistego środka prezentacji to wybór liter ledowych 3D będzie idealnym rozwiązaniem. To dzięki nim zwykły szyld reklamowy zmieni się w widoczny nawet po zmroku przekaz, który zwróci uwagę klientów.

Skuteczna promocja w przestrzeni publicznej to bardzo ważne element marketingu dlatego też nasze litery ledowe 3d możemy zastosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz obiektu. Atrakcyjność jaką zapewnia ten nośnik reklamy jest wynikiem głównie przestrzennej formy jak i oryginalnego, efektownego podświetlenia.

Litery ledowe w szczególny sposób przyciągają uwagę klientów przez kreacje wizerunku firmy. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu podnoszą prestiż i zwiększają rozpoznawalność marki. W naszej pracowni wykonujemy litery 3d podświetlane od tyłu. Do produkcji liter wykorzystujemy najwyżej jakości materiały, które zapewniają najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów.

 

Budowa i oświetlenie

Nasz zespół specjalistów zawsze dostosowuje się do indywidualnych wymogów projektu. Wykonujemy modele o zróżnicowanej wysokości oraz profilu w pełni dostosowany do Państwa oczekiwań. Dla klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań idealnym rozwiązaniem będą przestrzenne litery podświetlane. To dzięki nim zachwycimy odbiorców i zadbamy o wyjątkową wyrazistość prezentowanego szyldu.

 

Zalety liter 3d

Zalet jakie osiągniemy dzięki zastosowaniu liter 3d jest bardzo dużo, poniżej cześć z nich:

– personalizacja – dostosowanie czcionki, kolorystyki, kompozycji jak i oświetlenia do indywidualnych potrzeb,

– trwałość – wykonanie naszych projektów z solidnych materiałów pozwala na długotrwałe korzystanie z szyldu bez obaw o zniszczenie,

– walory estetyczne i wizualne – poprawa prestiżu i rozpoznawalności marki dzięki wyjątkowej kreacji,

– energooszczędne oświetlenie,

– konkurencyjne ceny,

 

Zastosowanie

Zastosowanie liter 3d to przede wszystkim elewacje na budynkach oraz wnętrza obiektów użyteczności publicznej, budynków biurowych jak i biznesowych.

 

Przykładowe realizacje:

Chcesz mieć logo 3D? ZAPYTAJ O CENĘ !

Chcesz mieć logo 3D? ZAPYTAJ O CENĘ !

Porozmawiamy?