Obudowy słupów

zabudowa slupow

Obudowy słupów

Obudowy słupów wiaty to nieodzowne elementy wizualne uzupełniające spójny wizerunek obiektu. Najczęściej wybierane są obudowy okrągłe od strony najazdowej i płaskie od strony wewnętrznej. Najczęściej słup występuje łącznie ze zwieńczeniem, często w innym kolorze. Na części frontowej instalujemy kasetony z podtłaczanymi próżniowo piktogramami – symbolami produktów na stanowiskach tankowania.

Obudowy słupów stacji benzynowych   wykonywanych w naszej firmie nie posiadają widocznych elementów złącznych takich jak śruby, nity itp. Obudowy słupów stacji paliw wykonujemy z blach aluminiowych długości 4m. Posiadamy największe walcarki pozwalające na walcowanie i gięcie blach aluminiowych w pełnym wymiarze. Przemyślana konstrukcja pozwala na ukrycie  elementów złącznych pod listwami maskującymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć efekt nienagannej estetyki.

 

Dzięki swej formie: (masywności, precyzji wykonania wszystkich detali) mają za zadanie ugruntować pozytywny wizerunek stacji. Estetycznie wykonane i solidne otoczenie wiaty pełni podobną rolę jak dobry sprzedawca – to solidna podpora firmy.

Call Now ButtonPorozmawiajmy